Domácí telefony - Kamerové systémy - EZS - Požární signalizace

Bezpečnost na prvním místě!

Pobočkové ústředny Kam dál?

Telefonní ústředny

  • odborná montáž
  • rychlé zpracování návrhu telekomunikačního řešení pro vás
  • zpracování harmonogramu dodávky a instalace s ohledem na minimální omezení vašeho provozu
  • návrhy provozu a hovorného pro pobočkové ústředny
  • rozšiřování kapacity telefonní ústředny a změny konfigurací těchto ústředen
  • rekonstrukce telefonních rozvodů
  • jedinečné ceny
  • servis a zapůjčení náhradního zařízení během opravy

Telefonní ústředny Panasonic

Společnost Panasonic předznamenává svou novou generací komunikačních systémů KX-TDA novou éru telekomunikací. Poprvé jsou systémy orientované do budoucnosti postaveny na přizpůsobivém standardu Internetového protokolu (IP). Tato významná inovace je založena na více než 40 letech zkušeností s vývojem telekomunikačních zařízení a systémů. Přizpůsobivá a nadčasová řešení byla vždy mimořádně blízká našemu srdci. Již v roce 1986 společnost Panasonic uvedla skutečný prodejní bestseller s prvními XDP (eXtra Device Port) porty, jež umožňují současné připojení digitálního a analogového telefonu na jeden port. Tento úspěch byl následován v roce 2003 uvedením technologie Digital XDP, která nabízí možnost zdvojnásobení kapacity poboček telekomunikačního systému (telefonní ústředny) bez nutnosti dokupování přídavného hardwaru i softwaru.

Panasonic – Telekomunikace se skvělým rodokmenem

Pokud se dnes rozhodnete pro telekomunikační vybavení (telefonní ústředny) se značkou Panasonic, budete profitovat ze zkušeností jednoho z největších výrobců elektronických zařízení na světě. Panasonic je obchodní značka japonské společnosti Matsushita Electric Industrial (MEI), založené v roce 1918. Dnes jsou aktivity společnosti rozprostřeny skutečně po celém světě, přičemž výroba většiny výrobků se nachází mimo mateřskou zemi – Japonsko. Například některé části systémů KX-TDA pocházejí z výrobních závodů v Anglii – evropské know-how pro evropské uživatele.

Panasonic – Kvalita, na jakou se můžete spolehnout

Pro moderní společnost je životně důležitý takový telekomunikační systém, který je v kterémkoli okamžiku připraven k použití. To je důvod, proč Vám nabízíme zařízení a systémy (telefonní ústředny) s maximální provozní spolehlivostí. Všechny telekomunikační výrobky Panasonic jsou před opuštěním výrobního závodu podrobeny nejnáročnějším testům. Kromě této kontroly kvality navrhujeme naše výrobky tak, aby byla doba nutná pro servisní zásah, nebo změnu konfigurace co nejkratší.

Neváhejte nás kontaktovat

SET-MONT s.r.o.

Modřanská 80
147 00 – Praha 4

Petr Vaněček

Jednatel společnosti
Vedoucí střediska vnějších sítí

Jaroslav Blažek

Vedoucí střediska vnitřních sítí