Domácí telefony - Kamerové systémy - EZS - Požární signalizace

Bezpečnost na prvním místě!

Elektrické zámky Kam dál?

Elektrické zámky umožňují otevírání jednokřídlých i dvoukřídlých dveří ze vzdáleného místa, například z bytu, kanceláře či vrátnice. Samozamykací zámky jsou součástí elektronického zabezpečovacího systému. Po signálu a domluvě pomocí domácího telefonu se stiskne tlačítko a zámek se uvolní. Elektrické zámky se instalují do zárubně nebo na určenou část dvoukřídlých dveří. Zvenčí lze použít klíč nebo čipovou kartu. K instalaci používáme bezpečnostní zámky Abloy a FAB Bera.
Elektromechanický zámek Abloy

Elektromechanický samozamykací zámek

Tento elektrický zámek funguje tak, že při zavření dveří se automaticky zamkne – vysune se závora a zablokuje se střelka. Z vnitřní strany lze zámek odemknout při použití kliky, z vnější strany buď stisknutí tlačítka na domácím telefonu a současným stlačením kliky nebo čipovou kartou či klíčem. Zámek je vhodný pro vstupní, požární a únikové dveře.

 

 

Elektromotorický zámek Abloy

Elektromotorický samozamykací zámek

Tento elektrický zámek má stejnou funkci jako elektromechanický zámek. Otevírá se použitím tlačítka na domácím telefonu, čipovou kartou, kódem na klávesnici či čidlem na pohyb. Závora se vysune pomocí motorku, vzápětí se odblokuje střelka. Dveře se pak dají otevřít zatlačením. Dveře se dají otevřít i klíčem. Tento zámek se využívá u dveří s velkou frekvencí vstupů z obou stran.

V naší nabídce je i mechanický samozamykací zámek, který se při uzavření sám uzamkne, ale zvenčí ho lze odemykat pouze klíčem. Kontaktujte nás a vyberte si vhodné zámky z naší nabídky.

Mechanický zámek Abloy

Mechanický samozamykací zámek

Funkce zámku je stejná jako u elektromechanického zámku s tím rozdílem,že kování má zvenku kouli a nelze odemykat elektricky,pouze mechanicky klíčem.

 

Neváhejte nás kontaktovat

SET-MONT s.r.o.

Modřanská 80
147 00 – Praha 4

Petr Vaněček

Jednatel společnosti
Vedoucí střediska vnějších sítí

Jaroslav Blažek

Vedoucí střediska vnitřních sítí