Domácí telefony - Kamerové systémy - EZS - Požární signalizace

Bezpečnost na prvním místě!

Domácí telefony Kam dál?

Videotelefon Tesla Handsfree

Domácí telefony nebo chcete-li domovní zvonky, jsou komfortním řešením kontaktu s návštěvníky, obsluhy domovních dveří i komunikace mezi jednotlivými účastníky systému. Už se nepotřebujete vyklánět z okna při každé návštěvě, či pouštět do domu nezvané návštěvníky. Domovní telefony mohou mít hlasový i vizuální kontakt. Nejrozšířenější jsou samozřejmě audiosystémy, ale stále častěji se montují videosystémy respektive videotelefony pro náročné zákazníky.

Naše společnost provádí instalace nových digitálních i analogových systémů domácích telefonů a videotelefonů. Provádíme také rekonstrukce a opravy stávajících domovních telefonů.

Analogové a digitálními domácí telefony

Domovní telefony lze rozdělit na analogové a digitální. Základním principem je oboustranná domluva mezi dveřní hláškou a bytovým telefonem na dálkové otevření dveří pomocí elektromagnetického zámku. Tyto systémy umožňují komunikaci i mezi telefony v jednotlivých bytových jednotkách. Výrobci nabízejí modely s různým počtem kabelů, přičemž nejpokročilejší jsou dvoudrátové digitální systémy pro propojení dveřního tabla a všech telefonů včetně otevírání elektromagnetického zámku.

Trend výrobců směřuje k využití nejnovějších funkcí elektroniky, k dosažení co nejkvalitnějšího audio a video signálu a k maximální spolehlivosti. Vyberte si systémy, které jsou vhodné pro rodinný dům, bytové domy či velké administrativní budovy. V nabídce jsou domácí telefony, které se odlišují provedením venkovních panelů (dveřního tabla) i estetickou úrovní bytových zařízení. Na zařízení můžete nastavit různé moduly vyzvánění, například běžný gong, zvonění či hudební znělku.
Videotelefon Tesla Elegant

Vlastnosti digitálního systému TESLA

  • provoz pouze po dvou vodičích (využití stávající kabeláže)
  • kvalitní zvuk hovoru bez rušivého šumu
  • provedení zvonkového tabla – přímá nebo kódová volba
  • vnitřní komunikace mezi zařízeními
  • zábrana odposlechu
  • nízká proudová spotřeba
  • možnost napojení bytového zvonku do telefonu (jiný tón)

Nabídka vybraných domovních telefonů

Videotelefon Tesla Handsfree

Pohodlný a jednoduchý systém na ovládání elektrického vrátného.

Videotelefon Tesla Elegant
Ovládejte elektrického vrátného jedním tlačítkem. Komunikujte bezdrátově.
Audio telefon Tesla Elegant digital

Oboustranná komunikace s elektrickým vrátným tlačítkovým tablem. Možnost připojit 3 další domácí telefony s odlišným číslem.

Fotogalerie prvků domovního setu


Neváhejte nás kontaktovat

SET-MONT s.r.o.

Modřanská 80
147 00 – Praha 4

Petr Vaněček

Jednatel společnosti
Vedoucí střediska vnějších sítí

Jaroslav Blažek

Vedoucí střediska vnitřních sítí