Domácí telefony - Kamerové systémy - EZS - Požární signalizace

Bezpečnost na prvním místě!

O společnosti Kam dál?

SET – MONT, s.r.o.

je firma, specializující se na dodávky telekomunikační techniky a slaboproudých systémů a zabezpečovacích systémů ve velmi širokém sortimentu. Ve svém působení nabízí komplexní řešení problematiky komunikace a v případě zájmu realizaci celých zakázek na klíč. Naším prostřednictvím získávají zákazníci služby a zařízení ve velice příznivých cenových relacích při zachování vysokého kvalitativního standardu.

Firma SET – MONT s.r.o. byla založena v roce 2001 jako samostatná organizace z montážní divize firmy Setos s.r.o. a je zaměřena na dodávky integrovaných telekomunikačních sítí a slaboproudých systémů na klíč, a to převážně s orientací na koncového zákazníka. Zajišťuje a garantuje vysokou spolehlivost a kvalitu dodávaného zařízení a servisních služeb, které jsou podpořeny dlouholetými zkušenostmi a praxí.

Vědoma si důležitosti kvality, vsadila firma na dodávky výrobců s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru telekomunikací. Převážnou část nabídky v komoditě koncových zařízení tvoří řada výrobků Panasonic a kompletní řada přístrojů Siemens. Dále je v našem sortimentu mnoho dalších výrobků a systémů od výrobců jako Philips, Grundig, Canon, 2N, Alphatech, Golmar, SSS Siedle a další. V technologii počítačových sítí se jedná převážně o systémy RIT, Nevada Western a Solarix.

Neváhejte nás kontaktovat

SET-MONT s.r.o.

Modřanská 80
147 00 – Praha 4

Petr Vaněček

Jednatel společnosti
Vedoucí střediska vnějších sítí

Jaroslav Blažek

Vedoucí střediska vnitřních sítí